Hotel Sadek

ubytovanie Domazlice
 

*** Hotel Sadek / ubytovanie Domazlice

Hotel Domazlice Sadek
Novo otvorený a zrekonštruovaný hotel Sádek sa nachádza uprostred malebnej dedinky Díly v samom srdci horného Chodska, na území prírodného parku Český les, neďaleko jeho najvyššieho vrcholu Čerchov. Oblasť je známa nádhernou prírodou, ktorá láka k výletom a prechádzkam. Z hotela je krásny výhľad do okolia.

Hotel Sádek je pripravený Vám poskytnúť komfort a pohodlie pre Vaše chvíľky oddychu a relaxácie. Budete sa tu cítiť ako doma a školený personál wellness centra Vám poskytne profesionálnu starostlivosť.

Hotel Sádek Díly Domažlice ubytovanie:
Hotel Sádek má k dispozícii 23 izieb o celkovej kapacite 51 lôžok. Izby sú novo a moderne zariadené nábytkom z masívu a vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou a wc, televízorom a satelitom. Objekt má bezbarierový prístup a výťah do všetkých podlaží.

Domažlice ubytovanie Díly hotel Sádek reštaurácia:
Kuchyňa a reštaurácia sú neoddeliteľnou súčasťou hotela a jeho prevádzky. Ponúkajú miestne a regionálne špeciality i čerstvé ryby z miestnych sádok a zverinové špeciality. Kvalitné, čerstvé a cenovo dostupné jedlá pripravené podľa moderných trendov dnešnej gastronómie. K tomu dobré víno z moravských pivníc, alebo si môžete vybrať zo širokej ponuky nealkoholických či alkoholických nápojov. Hromadné stravovanie pre väčšie skupiny formou polpenzie alebo plnej penzie, jedálny lístok s ohľadom na cieľovú skupinu s prihliadnutím k veku a vydanej energii.

Hotel Sádek Díly Domažlice služby hotela:
Hotel disponuje vlastnou požičovňou horských bicyklov pre deti i dospelých vrátane cyklistických prilieb. Pre hotelových hostí je požičanie za 100 / 200 Kč na deň. K budove hotela je priľahlá telocvičňa, ktorá zároveň slúži ako spoločenská sála až pre 200 osôb. Hotel Sádek je hojne navštevovaný športovými klubmi z Nemecka a z Čiech, ktorým zabezpečuje kompletný servis čo sa týka stravovania, ubytovania a regenerácie formou masáží a vírivých vaní. Hotel má bohaté skúsenosti s organizovaním svadieb, osláv a firemných večierkov až pre 150 osôb. V hotelovej recepcii vám radi oznámi všetky informácie o okolí či vám naplánujú Váš výlet po okolí. Pre skupiny a zájazdy zabezpečí profesionálneho sprievodcu s autobusovou dopravou po okolitých pamiatkach.

Díly Domažlice hotel Sádek športové vyžitie:
V okolí hotela vedú dobre značené cyklotrasy a upravené bežecké stopy a nad hotelom je lyžiarska zjazdovka s dvomi vlekmi. V tesnej blízkosti hotela sú tenisové kurty, futbalové a nohejbalové ihrisko a kolkáreň.

Hotel Sádek Wellness centrum
Ponúka najmodernejšie technológie za asistencie vyškolených odborných pracovníkov, či už masérok či pedikérky. Perličkové kúpele, podvodné masáže, rašelinové zábaly, aloe vera zábaly so škoricou, infrasauna a solárium. Kompletný servis od zapožičania županu a papúč až po ponuku nealkoholických nápojov. Odpočinok po procedúrach je v oddelenej relaxačnej časti s príjemnou hudbou. V hoteli je tiež fitness k dispozícii hosťom aj návštevníkom wellness centra. Pre hotelových hostí je využitie fitness zadarmo.

Hotel Sádek Domažlice Díly Tipy na výlety a kultúrne vyžitie:
Díly - ľudová púť s tanečnou veselicou (začiatok júla). Rozhľadňa na Čerchove. Domažlice - mestská pamiatková rezervácia so známou šikmou vežou, Chodský hrad, tradičné Chodské slávnosti (august). Klenčí pod Čerchovem - múzeum J.Š. Baara, výroba Chodskej keramiky. Výhľady - socha J.Š. Baara, prekrásny výhľad do okolia. Postrekov - hasičské múzeum, každoročné bujaré oslavy fašiangov. Trhanov - zámok - sídlo kniežaťa Lomikara. Újezd - rodisko Jana Sladkého Koziny - rodný domček, múzeum. Neďaleko je hraničný prechod do Nemecka, Lísková - Waldmünchen (cca 13 km). Aquapark Waldmünchen - zábava pre celú rodinu.
Hotel Domazlice Sadek - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Domazlice Sadek - hotel má reštauráciuHotel Domazlice Sadek - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Domazlice Sadek - možnosť pripojenia na internetHotel Domazlice Sadek - k dispozícii letná terasaHotel Domazlice Sadek - tenis - v blízkosti hotelaHotel Domazlice Sadek - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Domazlice Sadek - Iybz sú vybavené televízoromHotel Domazlice Sadek - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Domazlice Sadek - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: